Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز850
دیروز1118
در هفته4179
در ماه25214
مجموع2033131

بازدید کنندگان برخط

3
Online

در راستای دیدار دست اندرکاران معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین با اعضای محترم این جامعه و به منظور ارائه گزارش عملکرد و بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و پیشنهادات اجرایی اعضای محترم؛ مسئول دفتر و کارکنان معاون جامعه و مردم روز چهارشنبه 27 آبان 1394 با حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی عضو محترم جامعه مدرسین دیدار کردند.


در ابتدای این دیدار که در منزل حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی انجام شد، مسئول دفتر معاونت جامعه و مردم ضمن تشکر از اختصاص فرصت این ملاقات، گزارشی از روند شکل‌گیری، وظایف و فعالیت‌های معاونت ارائه نمود.

سپس مشاور فرهنگی معاونت ضمن ارائه توضیحات تکمیلی در مورد عملکرد معاونت عدم جامع‌نگری در طرح و تصویب برنامه‌های معاونت‌ها و نیز تخصیص نیافتن بودجه و امکانات کافی برای توسعه فعالیت‌ ها را از چالش‌های پیش روی این معاونت دانست و ابراز امیدواری کرد تا مسئولین و اعضای محترم در حد توان در جهت رفع این موانع بذل عنایت داشته باشند.

همچنین مسئول واحد پاسخگویی معاونت گزارشی از روند پاسخگویی به تماس‌های تلفنی و سوالاتی که از طریق پست الکترونیکی به معاونت و اصل می‌شود ارائه نمود.

سپس حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های معاونت جامعه و مردم اخلاق حاکم در معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین را از برکات شیوه مدیریتی حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی دانستند و ضمن تمجید، این روش را از رموز موفقیت در برنامه‌های فرهنگی عنوان نمود.

عضو محترم جامعه مدرسین در بخش دیگری از بیانات خود بر لزوم توسعه فعالیت‌های این معاونت در بین اقشار مختلف مردم قم و نیز گسترش فعالیت‌ها به سایر استان‌ها تاکید کرد.

ایشان همچنین بر لزوم ارائه گزارش جامع از فعالیت‌های انجام شده به مسئولین و اعضاء جامعه تاکید و عدم مغایرت ارائه گزارش عملکرد را با ارزش‌های اخلاقی و اخلاص مورد توجه قرار داد.

استاد برجسته حوزه تماس‌های فراوان مردم با جامعه مدرسین و طرح سوالات اعتقادی و دینی و بویژه تحقیق در مورد مراجع و امثال آن را نشانه علاقمندی و دغدغه‌های مذهبی و عمق باورهای دینی مردم دانست و رعایت اخلاق اسلامی و شرح صدر در پاسخگویی مناسب و مستدل به تماس گیرندگان را ضروری عنوان نمود.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom