Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز436
دیروز748
در هفته4650
در ماه19654
مجموع2469598

بازدید کنندگان برخط

1
Online

آیت‌الله وافی ضمن تسلیت نخستین سالگرد ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی گفت: مرحوم آیت‌الله مصباح به معنای واقعی کلمه، عمر شریف خویش را صرف خدمت به اسلام و مکتب و انقلاب نمود و در این راه انصافاً از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرد.

عضو جامعه مدرسین در ادامه افزود: ایشان چه در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه پس از آن، در زمره علمای نواندیش و انقلابی و خوش فکری بود که ضمن مجاهدت علمی و فرهنگی از حضور در میدان مبارزه با دشمنان غافل نبود و در مقام عمار ولایت با بصیرت بخشی به جامعه، رسالت خویش را انجام می‌داد.

این استاد حوزه خاطرنشان کرد: مرحوم آقای مصباح در برابر انحرافات و فتنه‌ها هیچ گاه ساکت و خاموش نبود بلکه وظیفه دینی و انقلابی خویش می‌دانست که بر اساس مبانی قرآن و اهل‌بیت: و در مقام دفاع از ولایت، دست به روشنگری و بصیرت افزایی بزند و انصافاً در این راستا مجاهدانه عمل می‌کرد و تنها به ادای تکلیف می‌اندیشید.

 

منبع: شبستان

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom